Mēbeļu piegāde

Interneta veikals, protams, ir lieliska iespēja izvēlēties sev tīkamāko pirkumu. Ne mazāk svarīgas ir priekšrocības, ko dāvā izvēlēto mēbeļu saņemšana mājās. Mūsu portālā daudzmebeles.lv pasūtīto Jūs bez raizēm varēsiet saņemt sev vēlamajā laikā un baudīt jaunā pirkuma priekšrocības.

Mēs gādāsim, lai mēbeles – kā mīkstās, tā korpusa – Jūs saņemtu iespējami ātri. Mūsu darbinieki pirms piegādes noteikti sazināsies ar Jums, lai vēlreiz izrunātu samaksas nosacījumus, kā arī precizētu adresi un vienotos par laiku, kad mēbeles nogādāt to jaunajā mājvietā.

Mēbeles mēs klientiem piegādājam paši ar savu transportu. Mūsu automašīnas ir labā tehniskajā stāvoklī un vienmēr gatavas darbam, tādēļ arī spējam laikus nodrošināt visa veida mēbeļu piegādi.

Tie, kas mēbeles vēlas pašu spēkiem nogādāt to jaunajā mājvietā, var izvēlēties arī šādu risinājumu. Klientu ērtībām piedāvājam divas adreses Rīgā, kur to var izdarīt: TC MĒBEĻU NAMS, Dzelzavas iela 72; TC GIGANT, Maskavas iela 322D; TC ARCADA, A.Dombrovska iela 26. Savlaicīgi informējot mūsu darbiniekus par vēlmi pašiem braukt pasūtījumam pakaļ, Jūs to viegli varēsiet arī izdarīt, turklāt droši paļauties uz mūsu atsaucīgo personālu izsniegšanas punktā.

Piegādes pakalpojuma izcenojums:

  • no 8 līdz 27 eiro – mēbeļu piegāde Rīgas robežās. Cena atkarīga no attāluma, kāds automašīnai būs jāmēro no tirdzniecības punkta līdz izvēlētajai piegādes adresei;
  • no 15 eiro – mēbeļu piegāde Rīgas rajona robežās. Precīza cena tiks aprēķināta, ņemot vērā attālumu;
  • no 50 eiro – mēbeļu piegāde uz jebkuru vietu Latvijā. Arī šajā gadījumā cenu noteiks attālums, kāds līdz Jums būs jāmēro.

Par cenu un piegādes laiku vienojieties ar mūsu menedžeri iepriekš! Viņš arī aprēķinās precīzu izcenojumu, ņemot vērā attālumu un preces apjomu.

Saudzīga piegāde

Pateicoties mūsu darbinieku rūpībai un profesionalitātei, pasūtītās mēbeles Jūs saņemsiet nevainojamā stāvoklī – bez defektiem un skrāpējumiem. Mēs sekosim līdzi katram darba posmam un saudzīgi iekrausim, pārvadāsim un izkrausim preci, lai Jūs saņemtu tieši tādu pakalpojumu, par kādu sapņojāt, un tūlīt pēc piegādes varētu baudīt priekšrocības, ko sagādā gaumīgas un jaunas mēbeles.