Līzinga iespējas un nosacījumi

Ja uzcelta māja vai izremontēts dzīvoklis, protams, gribas arī jaunas mēbeles. Ņemot vērā iepriekšējos ievērojamos tēriņus, protams, var izrādīties, ka tieši tādām mēbelēm, par kādām sapņots, var nepietikt līdzekļu. Vai tas ir iemesls atlikt telpu iekārtošanu un ar draugiem nosvinēt skaisto brīdi – remontdarbu noslēgumu? Mēnešiem atlicinot no algas, Jūs palaidīsies vējā skaisto brīdi, kad gan telpas, gan mēbeles ir pirmā svaiguma. Izvēloties pieticīgākas, Jums, iespējams, izdosies ietaupīt, taču kvalitāte būs zemāka, tādēļ arī gandarījums mazāks un mēbeļu mūžs – īsāks. Tādēļ mēs piedāvājam citu risinājumu.

Līzings ir veiksmīgākais risinājums uzņēmīgiem cilvēkiem. Mēs rūpējamies par to, lai mūsu skaistās un elegantās augstas kvalitātes mēbeles būtu pieejamas visiem klientiem neatkarīgi no viņu rocības.

Esam izstrādājuši speciālu programmu, kas nodrošina ātru un ērtu līzingu. Pateicoties mūsu piedāvājumam, Jūs savu māju vai dzīvokli varēsiet iekārtot pēc sava prāta jau tūlīt, dzīvot komfortā un pakāpeniski nomaksāt par mēbelēm iztērēto. Lai iepazītos ar nosacījumiem un noformētu līzingu, apmeklējiet mūsu interneta veikalu mebelu-bode.lv.

Mēs vēlamies, lai mūsu klienti aizņemtos apdomīgi, izvērtējot savas iespējas. Mums svarīga ir arī regulāra sadarbība un paļāvība saviem klientiem, tādēļ, iepērkoties mūsu interneta veikalā līzingā, spēkā ir daži nosacījumi:

  • pircējam jābūt vecumā no 18 līdz 70 gadiem;
  • viņam jābūt derīgai Latvijas Republikas rezidenta pasei;
  • klientam jābūt ar pastāvīgu dzīvesvietu un regulāriem ikmēneša ienākumiem;
  • summa nevar būt mazāka par 100 eiro;
  • termiņš, sākot no viena mēneša.

Vienlaikus informējam, ka līzingu Jūs ērti varat nokārtot uz vietas mūsu veikalā. Pakalpojumu nodrošina "InCreditGroup". Iegādājoties jaunas mēbeles ar izdevīgiem nosacījumiem, Jūs ērti un ātri tiksiet pie kārotā. Vairāk par darījuma noformēšanu, nosacījumiem un termiņiem varat uzzināt telefonsarunā ar mūsu operatoriem vai līzinga kompānijā.