Garantijas un atgriešanas nosacījumi

Jūsu drošības un komforta vārdā mēs uzņemamies garantijas saistības – fiziskām personām tie ir divi gadi (24 mēneši), bet juridiskām – viens gads (12 mēneši). Šīs garantijas stājas spēkā brīdī, kad Jūs savā īpašumā iegūstat jaunās mēbeles, to apliecinot ar savu parakstu uz akta par preces saņemšanu.

Ja mēbelei ir atklājies kāds ražošanas defekts, mēs apņemamies šo kļūmi novērst vai arī iegādāto preci apmainīt pret citu. Ja mēbeli iespējams saremontēt, Jums nav pamata mums to atgriezt.

Garantijas pakalpojums nav spēkā, ja mēbele lietota neatbilstoši tās mērķim, ignorējot instrukcijā sniegtos norādījumus, kā arī tad, ja kļūdaini ir aizpildīta garantijas kvīts. Saņemot kvīti, pārliecinieties, ka tajā norādīts gan mēbeles modelis un ražotājs, gan arī periods, uz kādu garantija piešķirta, kā arī pievērsiet uzmanību tam, lai to būtu parakstījis kā pārdevējs, tā arī pircējs.

Garantijas pakalpojumu Jūs diemžēl nevarēsiet saņemt, ja:

  • pašu spēkiem būsiet veikuši mēbeles remontu;
  • mēbele būs saskrāpēta vai kā citādi cietusi Jūsu pašu organizētās pārvadāšanas laikā;
  • kļūdaini būs aizpildīta garantijas kvīts;
  • būs beidzies garantijas termiņš.

Tiesības atgriezt iegādātās mēbeles

Jums ir tiesības atteikties no pirkuma. Tiesa, tās ir spēkā divas nedēļas (14 dienas) no preces iegādes brīža. Lai atgrieztu iegādātās mēbeles, ir jāraksta interneta veikalam adresēts iesniegums.

Atsevišķos gadījumos mebelu-bode.lv ir tiesīgs atteikt un nepieņemt iegādātās mēbeles atpakaļ. Tas īpaši attiecas uz gadījumiem, kad tās izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma. Pirkuma anulācija nebūs iespējama, ja:

  • mēbeles būs ražotas pēc Jums īpaši izstrādāta projekta;
  • Jums pēc pasūtījuma būs piegādātas desmit vai vairāk viena artikula mēbeles;
  • Jūs preci būsiet iegādājušies pēc individuāla cenu piedāvājuma;
  • Jūsu izvēlētā mēbele būs ar ekskluzīvu, pie ražotāja speciāli pasūtītu apdari.

Ja ir kādas neskaidrības, griezieties mūsu interneta veikala atbalsta dienestā. Kopīgiem spēkiem mēs noteikti atradīsim labāko risinājumu!